Čilė antrus metus iš eilės „Copa America“ finale

Čilė užsitikrino susitikimą „Copa America“ finale su Argentina po to, kai pusfinalyje 2:0 nugalėjo Kolumbijos rinktinę.
Čilės futbolo rinktinė
Čilės futbolo rinktinė / „Scanpix“ nuotr.

Čilė turi galimybę antrus metus iš eilės laimėti „Copa America“ titulą. Čiliečiai jau 11 susitikimo minutę pirmavo 2:0 ir šios persvaros nepaleido iki susitikimo pabaigos.

Charlesas Aranguiza įvartį įmušė jau 7-ą susitikimo minutę, o Jose Fuenzalida persvarą padvigubino 11-ą žaidimo minutę. 57-ą susitikimo minutę dėl antros geltonos kortelės aikštę buvo priverstas palikti kolumbietis Carlosas Sanchezas.

Čilės įvarčiai

Ši Čilės pergalė buvo ketvirta iš eilės „Copa America“ čempionate. Pastarąjį kartą pralaimėjimą Čilė patyrė prieš Argentinos futbolininkus rezultatu 1:2.

Praėjusiame čempionate finale taip pat susitiko Argentinos ir Čilės rinktinės. Tada rezultatu 4:1 laimėjo Čilė. Brazilija buvo paskutinė šalis, kuri sugebėjo „Copa America“ čempionais tapti du metus iš eilės 2004 ir 2007 metais.

Kolumbijos rinktinė dėl trečiosios vietos kovos su JAV rinktine.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?