„Copa America“ finalas: išvarytas G.Jesusas, baudiniai ir Brazilijos triumfas

„Copa America“ titulą pirmą kartą per 12 metų laimėjo Brazilijos futbolo rinktinė, finale 3:1 nugalėjusi Peru.
Brazilijos futbolo rinktinė
Brazilijos futbolo rinktinė / „Scanpix“/AP nuotr.

Gabrielis Jesusas ne tik atliko rezultatyvų perdavimą ir įmušė įvartį, bet ir gavo raudoną kortelę antrajame kėlinyje.

„Manchester City“ talentas 15 minutę pakabino kamuolį Evertonui, kuris įmušė įvartį ir išvedė Braziliją į priekį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Thiago Silva sužaidė ranka ir Paolo Guerrero realizavo 11 metrų baudinį bei išlygino rezultatą, bet Peru džiaugėsi labai trumpai. Vos už kelių minučių G.Jesusas sugrąžino pranašumą brazilams.

70 minutę brazilas gavo antrą geltoną kortelę, kai pargriovė Carlosą Zambrano ir buvo išvarytas iš aikštės. G.Jesusas į tai reagavo audringai – 22-ejų puolėjas apsipylė ašaromis ir daužė vandens buteliukus.

90 minutę Brazilijos rinktinės triumfą įtvirtino Richarlisono baudinys, kai C.Zambrano jau pats suklydo ir neleistinai stabdė Evertoną.

Brazilija „Copa America“ čempione tapo devintą kartą. Tai buvo pirmasis tarptautinis Brazilijos įvertinimas po to, kai jie laimėjo 2016 metų olimpinių žaidynių futbolo turnyrą.

Brazilai „Copa America“ turnyrą laimėjo visada, kai buvo jo šeimininkais.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?