Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Copa America“: istorinė Čilės pergalė ir pakartotas Argentinos rekordas

Čilė pasiekė istorinę pergalę ketvirtfinalyje prieš Meksiką rezultatu 7:0 (2:0). Kitose ketvirtfinalio rungtynėse Argentina 4:1 (2:0) nugalėjo Venesuelą.
Čilės rinktinės sirgalius
Čilės rinktinės sirgalius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai didžiausias Meksikos pralaimėjimas per istoriją. Čilė pusfinalyje užsitikrino sau vietą ir žais jame su Kolumbijos rinktine.

Šis pralaimėjimas Juanui Carlosui Osorio buvo pirmasis per 11 sužaistų rungtynių už Meksikos komandos vairo, pralaimėjimas taip pat užbaigė ir Meksikos 22 nepralaimėtų rungtynių seriją.

Čilė jau 16 minutę išsiveržė į priekį po Edisono Pucho įvarčio. Pirmojo kėlinio pabaigoje 44 minutę įvartį dar pridėjo Eduardo Vargas.

Antrajame kėlinyje buvo įmušti dar 5 įvarčiai. Meksikos sirgaliai pradėjo išeiti iš stadiono dar nesibaigus mačui.

Meksika buvo užsibrėžusi tikslą patekti į pusfinalį, tačiau po šio pralaimėjimo tikimasi permainų rinktinėje.

Čilei 2 įvarčius pelnė Edisonas Puchas, net 4 Eduardo Vargas ir vieną Alexis Sanchezas.

Lionelis Messi įmušė vieną įvartį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus komandos draugams. Argentina 4:1 nugalėjo Venesuelą ir užtikrintai žengia į „Copa America“ pusfinalį.

Tai buvo jau 54-as L.Messi įvartis Argentinos rinktinėje. Taip futbolininkas susilygino su dabartiniu Argentinos rekordu, kurį pasiekė Gabrielis Batistuta.

2 įvarčius Argentinai įmušė Gonzalo Higuinas, kuris pasižymėjo pirmą kartą dar 8 minutę. L.Messi ir Erikas Lamela pridėjo po vieną įvartį

Venesuelai paguodos įvartį įmušė Salomonas Rondonas.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?