„Copa America“ prasidėjo šeimininkų pralaimėjimu

Pirmame „Copa America“ mače Kolumbijos futbolo rinktinė nugalėjo JAV futbolininkus 2:0.
Jamesas Rodriguezas
Jamesas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

JAV pralaimėjimas pasunkino jiems padėtį išeiti iš A grupės, kurioje yra Paragvajus ir Kosta Rika.

Pirmasis įvartį aštuntą susitikimo minutę po kampinio pelnė Cristianas Zapata. „AC Milan“ gynėjas pramušė Brado Guzano saugomus JAV vartus ir anksti išvedė savo komandą į priekį. Tai buvo jo pirmasis įvartis rinktinėje.

Jamesas Rodriguezas padvigubino persvarą prieš pertrauką. Madrido „Real“ saugas realizavo 11 metrų baudinį.

Kitas šios grupės mačas vyks birželio 5 dieną, tada susitiks Paragvajaus ir Kosta Rikos futbolo rinktinės.