„Copa America“ sensacija – po Peru įvarčio ranka brazilai važiuoja namo

JAV vykstančiame „Copa America“ šimtmečio turnyre užfiksuota pirmoji rimta sensacija. Brazilijos futbolo rinktinė lemiamose B grupės rungtynėse 0:1 pralaimėjo Peru ir iškrito iš turnyro.
Peru futbolininkų džiaugsmas
Peru futbolininkų džiaugsmas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmą kartą nuo 1987 metų brazilai nesugebėjo pasiekti „Copa America“ atkrintamųjų varžybų, tačiau šįkart turi rimtą pasiteisinimą.

75-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Peru žaidėjas Raulis Ruidiazas „uždarė“ komandos draugo skersuotą kamuolį, įmušdamas įvartį ranka.

Teisėjas nematė įvarčio akimirkos, tad bandė tartis su šoniniais teisėjais. Net kelias minutes aikštėje vyravo visiškas chaosas, arbitrui iš Urugvajaus Andresui Cunha bandant nuspręsti – įskaityti įvartį ar ne.

Raulio ruidiazo įvartis ranka

Galiausiai įvartis buvo įskaitytas. Brazilams būtų pakakę lygiųjų, tačiau per likusį laiką jie nesugebėjo įmušti ir grupėje liko treti.

Teisėjas pirmajame kėlinyje net du sykius neskyrė 11 metrų baudinių. 24-ąją minutę baudos aikštelėje Christianas Ramosas pargriovė brazilą Luca Lima, o prieš pat pertrauką tą patį padarė brazilas Renato Augusto. Abukart teisėjo švilpukas tylėjo.

Kitose B grupės rungtynėse Ekvadoro futbolininkai 4:0 sutriuškino autsaiderį Haitį ir su 5 taškais grupėje liko antri. Peru rinktinė surinko 7 taškus, pirmajame mače su Ekvadoru 0:0 sužaidę brazilai – 4.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?