Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

„Copa America“ turnyre – šeimininkų ir Urugvajaus rinktinių pergalės

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) įsibėgėjančiame „Copa America“ turnyre sėkmingai startavo šeimininkų komanda. Pergalę pirmajame ture iškovojo ir vieni favoritų Urugvajaus futbolininkai.
Christianas Pulišičius (dešinėje)
Christianas Pulišičius (dešinėje) / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Amerikiečiai pirmajame C grupės susitikime susitikime Arlingtono mieste Teksase 2:0 įveikė Boliviją.

Įvarčius JAV rinktinei pelnė Christianas Pulišičius (3 min.) ir Folarinas Balogunas (44 min.).

Antrajam įvarčiui rezultatyvų perdavimą atlikęs Ch.Pulišičius tapo tik antruoju amerikiečiu po Clinto Dempsey, kuris „Copa America“ turnyre vieneriose rungtynėse pasižymėjo ir įvarčiu, ir rezultatyviu perdavimu.

Bolivijai tai buvo jau 13-oji iš eilės nesėkmė „Copa America“ turnyruose. Iš pastarųjų 31 mačo, boliviečiai yra laimėję tik vieną.

Kitose C grupės rungtynėse Urugvajus 3:1 įveikė Panamą.

Argentiniečio Marcelo Bielsos treniruojamų urugvajiečių pergalę lėmė Maximiliano Araujo (16 min.), Darwino Nunezo (85 min.) ir Matiaso Vino (90+1 min.) įvarčiai.

Rezultatą penktąją pridėto antro kėlinio laiko minutę sušvelnino Michaelas Murillo.

15 kartų – daugiausiai kartu su Argentina – „Copa America“ turnyrą laimėję urugvajiečiai išgyvena kartų kaitą – karjeras rinktinėje jau baigė Edinsonas Cavani ir Diego Godinas, o Luisas Suarezas yra su komanda, bet pirmajame mače nerungtyniavo.

Iš grupės į kitą etapą pateks dvi stipriausios ekipos. Iš viso turnyre dalyvauja 16 rinktinių. Jo finalas liepos 14-ąją bus žaidžiamas Majamyje, kur vyko ir Urugvajaus bei Panamos susidūrimas.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius