Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

„Copa America“ turnyre – tyčinis smūgis į veidą, JAV nesėkmė ir Urugvajaus įvarčių fiesta

„Copa America“ turnyre sužaistos antrosios C grupės rungtynės. Neskėkmę patyrė šeimininkė JAV rinktinė, rezultatu 1:2 nusileidusi Panamos vienuolikei.
Temos: 1 Copa America

Amerikiečiai jau nuo 18-os minutės žaidė be vieno žaidėjo.

24-erių Turino „Juventus“ saugas Timothy Weah smogė varžovui į veidą ir buvo pašalintas iš aikštės.

Vėliau socialiniuose tinkluose futbolininkas atsiprašė už savo poelgį.

„Timis žino, kokią klaidą padarė. Štai ir viskas, – komandos draugą po rungtynių gynė Christianas Pulisicas. Jis ketina iš to pasimokys. Tai užknisa. Niekad nesinori pastatyti savo komandą į tokią padėtį. Bet tai vienos akimirkos reikalas, kai į kažką netinkamai sureaguoji“.

Amerikiečiai kamuolį į varžovų vartus pasiuntė jau 5-ą mačo minutę, tačiau šio Westono McKennie įvarčio VAR neįskaitė.

Vis dėlto, net ir netekę vieno žaidėjo, amerikiečiai pirmieji pasižymėjo – 22-ą minutę Folarinas Balogunas išvedė šeimininkus į priekį.

Panama atsakė dviem tiksliais Cesar Blackmano (26 min.) ir Jose Fajardo (83 min.). įvarčiais.

88-ą minutę kiekybinės jėgos išsilygino, mat raudona kortelė buvo parodyta ir šiurkščiai prasižengusiam Panamos žaidėjui Adalberto Carrasquillai.

Kitose rungtynėse Urugvajus net 5:0 sutriuškino Boliviją.

Įvarčius pelnė Facundo Pellistri (8 min.), Darwinas Nunezas (21 min.), Federico Valverde (81 min.), Maximiliano Araujo (77 min.) ir Rodrigo Bentancuras (89 min.).

Trečiajame rate JAV žais su abi pergales pasiekusiu Urugvajumi, Bolivija kausis su Panama.

Standings provided by Sofascore

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius