Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

„Copa America“ turnyre – Venesuelos ir kapitono netekusios Meksikos pergalės

Edsonas Alvarezas su ašaromis akyse baigė pasirodymą „Copa America“ turnyre, tepraėjus vos pusvalandžiui, bet kapitono netekusi Meksikos rinktinė pergale pradėjo kovą dėl žemyno taurės.
Eduardas Bello
Eduardas Bello / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Copa America

Meksika pirmose savo B grupės rungtynėse 1:0 palaužė Jamaiką.

Vienintelį rungtynių įvartį 69-ą minutę pelnė krašto gynėjas Gerardo Arteaga iš „Monterrey“ klubo.

„West Ham United“ puolėjas Michailas Antonio 50-ą minutę smūgiu galva taip pat buvo pasiuntęs kamuolį į vartus ir tarsi išvedęs Jamaiką į priekį, bet po VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas.

E.Alvarezas skausmo pakirstas griebėsi už kojos dar pirmajame kėlinyje. Meksikos kapitonas aikštę paliko tik su komandos draugų ir personalo komanda. E.Alvarezas nuo praėjusių metų taip pat žaidžia „West Ham United“ ekipoje.

„Scanpix“ nuotr./Edsono Alvarezo trauma

Kitose B grupės rungtynėse Venesuela rezultatu 2:1 nugalėjo Ekvadorą, kuris jau 22-ą minutę liko žaisti dešimtyje.

Buvęs „Fenerbahče“, o dabar „SC Internacional“ puolėjas Enneras Valencia po VAR įsikišimo už spyrį varžovui į veidą buvo pašalintas iš aikštės.

Nepaisant to, Ekvadoras pirmasis pelnė įvartį, kai 40-ą minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Jeremy Sarmiento.

Venesuela dviem tiksliais smūgiais atsakė antrajame kėlinyje. 64-ą ir 74-ą minutėmis pasižymėjo du po keitimų pasirodę žaidėjai – Jhonderis Cadizas ir Eduardas Bello.

A grupėje, kurioje Argentina atidarymo rungtynėse 2:0 buvo įveikusi Kanadą, Čilė ir Peru sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius