„Copa America“: Venesuelos ir Meksikos pergalės bei muštynės tribūnose

Jungtinėse Amerikos Valstijos vykstančiame „Copa America“ šimtmečio turnyre kovas pradėjo C grupės komandos.
Egidio Arevalo pražanga prieš Andresą Guardado
Egidio Arevalo pražanga prieš Andresą Guardado / „Scanpix“ nuotr.

Jamaikos komanda 0:1 nusileido Venesuelai, o pergalingą įvartį 15-ąją dvikovos minutę pelnė „Torino“ klubui atstovaujantis puolėjas Josephas Martinezas.

Nuo 23-iosios minutės jamaikiečiai žaidė be iš aikštės pašalinto Rodolpho Austino, kuris yra Aurelijaus Skarbaliaus auklėtinis „Brondby“ klube.

Nepilnų sudėčių savo tarpusavio dvikovą baigė ir Meksikos bei Urugvajaus rinktinės. Meksikiečiai šventė pergalę 3:1.

4-ąją minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė urugvajietis Alvaro Pareira, bet 74-ąją minutę Diego Godinas buvo rezultatą išlyginęs.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje sėkmės šypsojosi Meksikai. 84-ąją minutę kamuolį į varžovų vartus pasiuntė veteranas Rafaelis Marquezas, o einant kompensuotam laikui persvarą padidino Hectoras Herrera.

Prieš pat pertrauką urugvajiečiai liko dešimtyje, kai iš aikštės už antrą įspėjimą buvo pašalintas Matiasas Vecino, bet 73-ąją minutę jėgos aikštėje išsilygino, nes toks pats likimas ištiko ir Andresą Guardado.

Beje, Finikse vykusios dvikovos metu karšta buvo ne tik aikštėje, bet ir tribūnose. Po urugvajiečių išlyginamojo įvarčio, Meksikos fanų sektoriuje kilo muštynės, o į aikštę pradėjo skrieti įvairūs daiktai.