Cristiano Ronaldo smūgį sugėrusi apsauginė: „Maniau, kad miriau“

Nuo Cristiano Ronaldo galingų smūgių kenčia ne tik varžovų vartininkai ar vartų konstrukcijos, bet ir niekuo dėti žmonės. Taip nutiko per šios savaitės UEFA Čempionų lygos rungtynes, kai portugalo smūgiuotas kamuolys pataikė į stadiono apsauginę.
Cristiano Ronaldo smūgį sugėrusi apsauginė sulaukė jo dovanos
Cristiano Ronaldo smūgį sugėrusi apsauginė sulaukė jo dovanos / „Scanpix“ nuotr.

Marisa Nobile ramiai stebėjo Berno stadiono žiūrovus prieš rungtynes tarp vietos „Young Boys“ ir „Manchester United“ komandų, kai pajuto smūgį iš už nugaros – į jos galvą trenkėsi C.Ronaldo smūgiuotas kamuolys.

Moteris krito ant žemės, o išsigandęs portugalas atskubėjo įsitikinti, ar šiai viskas gerai.

Laimei, apsaugininkei nieko rimto nenutiko, nors pradžioje moteris patyrė šoką. Apie jį šveicarė prabilo savo šalies žiniasklaidai.

„Kamuolys man pataikė tiesiai į galvą! Iš karto nukritau ant žemės, o netrukus virš savęs pamačiau Ronaldo galvą. Pagalvojau: „o Dieve, ne, nejaugi aš miriau?“ Bet Ronaldo patikino mane, kad ne ir klausė, ar man viskas gerai“, – „Blick TV“ kanalui sakė moteris.

Ji tikino, kad smūgis sukėlė jai nemenką skausmą.

„Man stipriai skaudėjo. O Dieve! Buvau apkvaitusi. Bet kai pamačiau Ronaldo, mano galvos skausmas dingo“, – juokėsi apsaugininkė.

Galiausiai, ji sulaukė ir dovanos – C.Ronaldo marškinėlių.

O prieš rungtynes į vartus nepataikęs, jų metu portugalas jau neklydo ir 13-ąją minutę išvedė savo komandą į priekį. Tiesa, ne visam laikui, nes antrajame kėlinyje kiekybinę persvarą turėję šeimininkai išlygino rezultatą, o per pridėtą laiką išplėšė sensacingą pergalę 2:1.