D.Costa užsipuolė arbitrą ir buvo pašalintas, „Atletico“ Barselonoje neatsilaikė

Du įvarčiai rungtynių pabaigoje atnešė „Barcelona“ ekipai pergalę Ispanijos futbolo lygos lyderių rungtynėse.
„Barcelona“ – „Atletico“
„Barcelona“ – „Atletico“ / „Scanpix“ nuotr.

„Barcelona“ namuose 2:0 palaužė didžiąją laiko dalį mažumoje žaidusios Madrido „Atletico“ futbolininkus.

„Atletico“ jau 28-ą minutę neteko Diego Costos, kuriam arbitras Jesusas Gilas Manzano parodė tiesioginę raudoną kortelę.

D.Costa arbitrą užsipuolė po kontakto su varžovu ir kažką arbitrui leptelėjo. Manoma – įžeidimą.

Netekusi žaidėjo „Atletico“ ekipa sėkmingai atsimušinėjo iki pat 85-osios minutės. Pagirtinai žaidė vartininkas Janas Oblakas, atrėmęs virtinę „Barcos“ smūgių.

Galiausiai Luisas Suarezas prisitaikė ir 85-ą minutę tolimu juvelyriniu smūgiu pakėlė „Camp Nou“ ant kojų.

Vos po minutės virtuoziškai baudos aikštelėje sužaidė Lionelis Messi ir rezultatas tapo 2:0.

Pasak Opta, L.Suarezas pirmą kartą atsovaudamas „Barcelona“ ekipai pelnė iš eilės du įvarčius iš už baudos aikštelės.

Pirmaujanti „Barcelona“ (73 taškai) savo atotrūkį nuo „Atletico“ padidino iki 11 taškų.

Beje, „Atletico“ išvykoje „Barcos“ neįveikia nuo 2006 metų.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?