Dar viena pergalė tvirtina V.Dambrausko pozicijas Graikijoje

Valdo Dambrausko treniruojama „OFI Crete“ komanda pasiekė dar vieną pergalę Graikijos pirmenybėse. Kretos klubas svečiuose 3:2 įveikė „Atromitos“.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / OFI nuotr.

Net keturi įvarčiai rungtynėse krito jau pirmajame jų kėlinyje.

8-ąją minutę V.Dambrausko klubą į priekį išvedė Assane'as Diousse El Hadji, bet jau po aštuonių minučių rezultatą išlygino Gaetanas Robailas, pasižymėjęs nuo 11 m žymos.

26-ąją minutę „OFI Crete“ vėl įgijo pranašumą, kai įvartį pelnė Miguelis Alberto Mellado, bet „Atromitos“ vėl sureagavo greitai – 35-ąją minutę rezultatas jau buvo 2:2, nes kamuolį į savus vartus nukreipė Praxitelis Vouros.

Galiausiai, pergalingą įvartį Kretos komandai 65-ąją minutę pelnė Nouha Dicko.

37 taškus surinkęs „OFI Crete“ pirmauja antroje Graikijos lygos grupėje, kurioje žaidžia 7-14 vietose pirmenybėse esančios komandos.