Dar viena sensacija – iš planetos pirmenybių išspirtos ir vokietės

FIFA pasaulio moterų futbolo čempionate užfiksuota dar viena sensacija. Jau po grupių etapo iš kovos dėl titulo pasitraukė Europos vicečempionė Vokietijos rinktinė.

Lemiamose H grupės rungtynėse vokietėms buvo privalu iškovoti pergalę, bet jos tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su Pietų Korėja.

Jau šeštąją minutę korėjietės išsiveržė į priekį, kai pabėgusi viena prieš vartininkę įvartį pelnė Cho So-hyun.

Išlyginamąjį įvartį vokietės įmušė 42-ąją minutę – šios rinktinės žvaigždė Alexandra Popp nukreipė kamuolį į vartus galva.

Vis dėlto dar vieno įvarčio vokietėms pasiekti nepavyko. Nepadėjo ir net 16 papildomų sužaistų minučių po pagrindinio laiko pabaigos – bent kelis sykius vokiečių smūgiuotas kamuolys prašvilpė pro pat virpstą ar skersinį, bet į tinklą kamuolys neįskriejo.

Vokietijos rinktinės fiasko lėmė rezultatas kitose rungtynėse, kuriose Marokas 1:0 įveikė Kolumbiją. Pastaroji net ir nepaisant nesėkmės su 6 taškais užėmė pirmąją vietą grupėje, o tiek pat taškų surinkusios marokietės liko antros.

Vokietija su 4 taškais užėmė vos trečią vietą ir pirmą kartą nepateko į pasaulio čempionato atkrintamąsias. Iki šiol vokiečių prasčiausias rezultatas buvo ketvirtfinalis, o 2003 ir 2007 metais jos tapo pasaulio čempionėmis.

Standings provided by Sofascore

Kolumbija pasaulio čempionato aštuntfinalyje žais prieš Jamaiką, kuri vakar pateikė dar vieną sensaciją ir eliminavo Braziliją, o Marokas grumsis su Prancūzija.

Po H grupės kovų paaiškėjo visos aštuntfinalio poros. Šis etapas prasidės šeštadienį.