Dar viena „Žalgirio“ nesėkmė: „Kauno Žalgiris“ parklupdė „TOPsport A lygos“ lyderius

Svarbią pergalę „TOPsport A lygoje“ iškovojo „Kauno Žalgiris“, namuose rezultatu 1:0 įveikęs čempionato lyderį Vilniaus „Žalgirį“.
A lygos dvikova: „Kauno Žalgiris“ – Vilniaus „Žalgiris
A lygos dvikova: „Kauno Žalgiris“ – Vilniaus „Žalgiris / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Kauniečių pergalę lėmė tikslus 29-erių kroato smūgis.

71-ą minutę Filipas Dangubičius laiku išlindo iš už varžovų nugarų ir vienu lietimu „uždarė“ Artūro Dolžnikovo perdavimą iš krašto.

Per pridėtą laiką legionierius iš Kroatijos buvo pabėgęs į kontrataką – smūgis sudrebino virpstą.

Pačią geriausią progą „Žalgiris“ turėjo pačioje akistatos pabaigoje, kai prieš Deividą Mikelionį iššoko Paulius Golubickas – šis atliko smūgį, tačiau šeimininkų vartininkas išlaikė kauniečiams pergalingą rezultatą.

„Manau, antrajame kėlinyje kovėmės įspūdingai. Parodėme tikrąjį komandos veidą. Trys taškai šiandien buvo svarbiausia“, – po rungtynių sakė įvarčio autorius.

Vilniaus „Žalgiriui“ tai antrasis iš eilės pralaimėjimas „TOPsport A lygoje“. Praėjusiame ture Vladimiro Čeburino auklėtiniai 1:3 nusileido Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai.

Pastarąjį kartą du pralaimėjimus iš eilės tame pačiame lygos sezone „Žalgiris“ buvo patyręs 2022 metų lapkritį, kai nusileido „Panevėžiui“ ir „Šiauliams“.

Kitose rungtynėse „Šiauliai“ rezultatu 1:0 palaužė Vilniaus rajono „TransInvest“. Vienintelį įvartį 47-ą minutę pelnė Davis Ikaunieks.