J.Mourinho ir „Manchester United“ toliau burbuliuoja: pralaimėjo „plaktukams“

„Manchester United“ krizė tęsiasi. Jose Mourinho auklėtiniai nelaimėjo trečių rungtynių iš eilės. Anglijos „Premier“ lygos mače „Manchester United“ išvykoje 1:3 nusileido „West Ham United“ vienuolikei.
„West Ham“ – „Manchester United“
„West Ham“ – „Manchester United“ / „Scanpix“ nuotr.

Felipe Andersonas jau 5-ą minutę išvedė „West Ham“ į priekį, o Victoras Lindelofas 43-ią minutę nukreipė kamuolį į savus vartus.

71-ą minutę pelnytas Marcuso Rashfordo įvartis grąžino „raudoniesiems velniams“ viltį, tačiau vos po trijų minučių Marko Arnautovičius pelnė trečiąjį „West Ham“ įvartį.

„Manchester United“ kamuolį kontroliavo 52 proc. laiko ir atliko 9 smūgius („West Ham“ – 8).

Paulis Pogba, iš kurio J.Mourinho šią savaitę atėmė vicekapitono raištį, žaidė starto sudėtyje, tačiau 71-ą minutę buvo pakeistas.

„Scanpix“ nuotr./Paulis Pogba ir Jose Mourinho

Primename, jog praėjusį savaitgalį „United“ sužaidė lygiosiomis su „Wolves“, o antradienį baudinių serijoje nusileido „Derby County“ ekipai.

Gegužę šios komandos buvo sužaidusios lygiosiomis, tad „Man United“ šiais metais taip ir nesugebėjo įveikti „plaktukų“.

Kita vertus, tai tik antroji „West Ham“ pergalė per pastarąsias 20 tarpusavio rungtynių „Premier“ lygoje.

Trečią pralaimėjimą patyrę Jose Mourinho auklėtiniai po septynių turų liks su 10 taškų, „West Ham“ įsirašė 7-ąjį.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?