Dar vienas E.Haalando dublis atvedė link pergalės „Man City“ ekipą

Erlingas Haalandas jau šeštą kartą „Premier“ lygoje įmušė bent du įvarčius vienose rungtynėse, o „Manchester City“ svečiuose 3:1 sudorojo „Leeds United“ ekipą.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pirmąjį „Man City“ įvartį pelnė Rodri, kai ispanas sėkmingai pakartojo atremtą Riyado Mahrezo smūgį.

Skirtumą po pertraukos padvigubino Erlingas Haalandas. Norvegas 51-ą minutę pasileido į greitą ataką ir sulaukė perdavimo iš Jacko Grealisho – po jo puolėjui teliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

Jau 64-ą minutę E.Haalandas pasižymėjo darsyk – „Man City“ lyderis vienu lietimu dešine koja pelnė įvartį po dar vieno J.Grealisho rezultatyvaus perdavimo.

Tai buvo 19-as ir 20-as norvego įvarčiai šiame sezone – įspūdingai Anglijos publikai prisistatęs puolėjas užtikrintai pirmauja rezultatyviausių turnyro žaidėjų lenktynėse.

Paguodos įvartį Lidso komandai 73-ą minutę įmušė kampinio situacijos metu pasižymėjęs Pascalis Struijkas.

35 taškus surinkę „miestiečiai“ bando neatsilikti nuo su 40 taškų pirmaujančio Londono „Arsenal“.