Dar vienas fiasko: Rusijos futbolo rinktinė pralaimėjo ir Katarui

Ketvirtadienį draugiškose futbolo rungtynėse Rusija 1:2 nusileido Katarui.
Rusija pralaimėjo Katarui
Rusija pralaimėjo Katarui / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau penktąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Aleksandras Samedovas. 29-ąją minutę Kataras turėjo progą išlyginti rezultatą, bet baudinio neįmušė Ibrahimas Abdulmajedas.

Tačiau netrukus buvo skirtas dar vienas baudinys, kurį realizavo Boualemas Khoukhi.

Pergalę Kataro rinktinei garantavo Karimo Boudiafo įvartis.

Spalio mėnesį paskelbtame FIFA reitinge Rusijos rinktinė pirmą kartą nepateko į 50-uką ir užėmė 53-ąją vietą. Kataras rikiuojasi tik 91-as.

Po fiasko Europos čempionate Prancūzijoje trenerį Leonidą Sluckį pakeitė Stanislavas Čerčesovas, bet komanda ženkliai nusmuko po pralaimėjimo kontrolinėse rungtynėse Krasnodare 3:4.

Iki tol žemiausia Rusijos rinktinės vieta – 40-oji – buvo 1998 metais.

Dabartinis reitingas Rusiją labiausiai žeidžia psichologiškai.

Šeimininkės teisėmis ji ir taip turi teisę žaisti 2018 metų pasaulio čempionate.

Tiesa, prieš 2020 m. Europos ir 2022 m. pasaulio pirmenybes reitingas bus svarbus rusams traukiant grupių burtus.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?