Dar vienas naujokų pareiškimas: „Hegelmann“ palaužė „Panevėžį“

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkai toliau iriasi pirmojo A lygos ketverto link. Sekmadienio popietę Andriaus Skerlos auklėtiniai 1:0 namuose nugalėjo „Panevėžį“.
Kauno rajono „Hegelmann Litauen“
Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ / nuotr. Evaldo Šemioto

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o po pertraukos „Panevėžys“ mušė du įvarčius, bet abu jie buvo neįskaityti dėl nuošalių.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 78-ąją minutę, kai po Klaudijaus Upsto perdavimo kamuolį iš arti vienu lietimu nukreipė Levanas Mačarašvilis.

Po kartvelo įvarčio šeimininkai atsilaikė ir iškovojo 13-ąją pergalę šiame sezone.

Kauno rajono ekipa dar labiau įsitvirtino penktoje pozicijoje ir toliau alsuoja į nugarą dviem artimiausiems varžovams. „Hegelmann Litauen“ turi 46 taškus, ketvirtoje vietoje esantis „Kauno Žalgiris“ – 48, trečias žengiantis „Panevėžys“ – 49.

Tiesa, panevėžiečiai ir „Kauno Žalgiris“ yra sužaidę dviem rungtynėmis mažiau nei Kauno rajono ekipa.