Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Dar vienas smūgis jaunimui: U-21 rinktinė krito namuose

Lietuvos U-21 futbolo rinktinė patyrė dar vieną pralaimėjimą atrankoje į 2023-ųjų Europos čempionatą. Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai namuose 0:2 krito prieš Slovakiją.

Pirmasis įvartis krito 12-ąją minutę, kai vartininkas Gustas Baliutavičius atmušė varžovo smūgiuotą kamuolį, tačiau pirmasis prie jo suskubo Matejus Trusa ir mušė užtikrintai.

Antrą kartą G.Baliutavičius kamuolį iš vartų tinklo traukė po savo paties klaidos. Vartininko netikslus perdavimas virto varžovų greitu išpuoliu ir tiksliu Adriano Kapraliko smūgiu 55-ąją minutę.

Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Įmušta Praleista Įvarčių santykis Taškai
Ispanija 6 5 0 1 17 4 13 15
Rusija 6 5 0 1 15 4 11 15
Slovakija 6 3 0 3 11 8 3 9
Šiaurės Airija 5 2 0 3 6 8 -2 6
Lietuva 6 1 0 5 3 15 -12 3
Malta 5 1 0 4 5 18 -13 3

Rungtynėse su Slovakija lietuviai nė karto nepataikė į varžovų vartų plotą, šalia stačiakampio mušė šešis kartus.

Išbristi iš nesėkmių liūno bus sunku – kovo 25-ąją Lietuvos rinktinė išvykoje susikaus su Ispanija.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant