Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Dar vienas smūgis katalonų čempioniškoms ambicijoms: pralaimėjo baskų krašte

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių lyderį Madrido „Real“ klubą besivaikanti „Girona“ nelaimėjo jau trejų rungtynių iš eilės.
Temos: 1 „La Liga“

Katalonijos komanda šį kartą išvykoje 2:3 nusileido Bilbao „Athletic“ futbolininkams.

Baskai į priekį išsiveržė jau 2-ą minutę, kai pasižymėjo Alejandro Berengueras Remiro.

Ukrainietis Viktoras Cyhankovas 49-ąją minutę rezultatą išlygino, bet A.Berengueras Remiro jau po 7 minučių vėl išvedė „Athletic“ į priekį.

60-ąją minutę Inaki Williamsas įmušė dar vieną šeimininkų įvartį ir rezultatas tapo 3:1, o „Girona“ ekipai dar vieną tikslų smūgį pridėjo Ericas Garcia, pasižymėjęs 75-ą minutę.

Dar prieš kelias savaites koja kojon su „Real“ žengusi „Girona“ per pastarąsias trejas rungtynes iškovojo tik 1 tašką ir su 56 taškais lieka antroje vietoje, bet nuo madridiečių atsilieka 6 taškais. Trečioje vietoje esančią „Barcelona“ ši katalonų komanda lenkia 2 taškais.

„Athletic“ su 49 taškais žengia penktas ir taikosi į pirmąjį ketvertą.