Darbinę pergalę iškovoję „AC Milan“ futbolininkai – naujieji „Serie A“ lyderiai

Italijos futbolo pirmenybės turi naują lyderį. Tai paaiškėjo po sekmadienį įvykusių 25-ojo turo rungtynių, kuriose „AC Milan“ futbolininkai namuose 1:0 įveikė Genujos „Sampdoria“.
„AC Milan“
„AC Milan“ / „Scanpix“ nuotr.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 8-ąją minutę, kuomet po nuostabaus reido varžovų vartininkui jokių šansų nepaliko milaniečių puolėjas Rafaelis Leao.

Antrajame kėlinyje aktyvesnį futbolą žaidę svečiai iš Genujos sugebėjo išlyginti kamuolio kontrolę, tačiau pavojingomis progomis beveik neišsiskyrė – į vartų plotą skriejo vienas vienintelis kamuolys.

„AC Milan“ tokių progų susikūrė septynias.

Po šios pergalės Stefano Pioli kariauna su 55 taškais šoktelėjo į „Serie A“ lentelės viršūnę, aplenkdama Milano „Inter“ ir „Napoli“. Pastarosios ekipos šeštadienį sužaidė lygiosiomis.

„Sampdoria“ su 23 taškais žengia tik 16-ta.