Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Debiutas įvyko: L.Messi po keitimo pasirodė aikštėje, o PSG šventė pergalę

17 profesionalo karjeros metų Barselonoje praleidęs Lionelis Messi pirmą kartą užsivilko kitos komandos marškinėlius. Vienas geriausių visų laikų futbolininkų sekmadienio vakarą debiutavo Paryžiaus „Saint Germain“ klube ir Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse.
Idrissa Gueye ir Lionelis Messi
Idrissa Gueye ir Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

34-erių puolėjas į aikštę žengė antrojo kėlinio viduryje, 66-ąją minutę, o argentinietį didelėmis ovacijomis pasitiko ne tik Paryžiaus klubo aistruoliai, bet ir aikštės šeimininkų „Reims“ ekipos fanai.

L.Messi aikštėje pasirodė PSG klubui jau susikrovus solidžią persvarą – svečiai pirmavo 2:0 po dviejų Kyliano Mbappe įvarčių 16 ir 64 minutėmis.

Būtent tokiu rezultatu šios rungtynės ir baigėsi.

Per aikštėje praleistą pusvalandį Leo didelių kalnų nuversti nepavyko – futbolininkas vienoje iš situacijų perėmė kamuolį ir su komandos draugais nuskubėjo į kontrataką, tačiau ji greitai buvo užgesinta. Ryškesnių L.Messi blykstelėjimų dar reikės palaukti.

Aikštėje Argentinos futbolo superžvaigždė pakeitė Neymarą, kuriam tai taip pat buvo pirmosios sezono rungtynės.

Visas keturias pergales vietiniame fronte iškovojusi Mauricio Pochettino vadovaujama ekipa su 12 taškų šiuo metu yra pirmenybių lyderė.