Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Dėl snygio nukeltose Čempionų lygos rungtynėse – „submarinų“ pergalės šokis

Ketvirtadienio vakarą pagaliau sužaistos trečiadienį dėl gausaus iškritusio sniego nukeltos UEFA Čempionų lygos rungtynės, po kurių paaiškėjo paskutinis atkrintamųjų dalyvis.
„Villarreal“ futbolininkai
„Villarreal“ futbolininkai / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Juo tapo „Villarreal“ klubas iš Ispanijos, svečiuose 3:2 nugalėjęs Bergamo „Atalanta“ futbolininkus.

Į priekį „submarinai“ išsiveržė jau sužaidus vos kiek daugiau nei dvi minutes, kai pasižymėjo Arnautas Danjuma.

Dar pirmajame kėlinyje skirtumą padvigubino Etienne'as Capoue (42 min.), o skirtumą po pertraukos įtvirtino antrą įvartį pelnęs A.Danjuma (51 min.).

Šeimininkai atkuto rungtynių pabaigoje. 71-ą minutę įmušė ukrainietis Ruslanas Malinovskis, o Duvanas Zapata antrą Italijos komandos įvartį pelnė 80-ą minutę.

Vis dėlto per likusį laiką „Atalanta“, kuriai buvo būtina pergalė, pasižymėti nesugebėjo ir baigė savo pasirodymą turnyre.

10 taškų F grupėje surinkęs „Villarreal“ užėmė antrą vietą ir žengė į aštuntfinalį. Pirmą poziciją iškovojo „Manchester United“, o „Atalanta“ surinko 6 taškus ir likusi trečia sezoną tęs UEFA Europos lygos atkrintamosiose.

Suprasti akimirksniu: Čempionų lygos atkrintamųjų dalyviai

• „Manchester City“, „Paris Saint-Germain“, „Liverpool“, Madrido „Atletico“, Amsterdamo „Ajax“, Lisabonos „Sporting“, Madrido „Real“, Milano „Inter“, Miuncheno „Bayern“, Lisabonos „Benfica“, „Manchester United“, „Villarreal“, „Lille“, „Salzburg“, Turino „Juventus“, Londono „Chelsea“.

Čempionų lygos aštuntfinalio burtai bus traukiami ateinantį pirmadienį.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant