Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Dešimtyje likęs „Liverpool“ išplėšė fantastišką pergalę, išsigelbėjo ir čempionai

28-ą minutę Virgilas van Dijkas dėl paskutinės vilties pražangos buvo pašalintas iš aikštės, tačiau „Liverpool“ plėšte išplėšė pergalę išvykos rungtynėse su „Newcastle United“.
Darwinas Nunezas
Darwinas Nunezas / „Scanpix“ nuotr.

Šios trečiojo turo Anglijos „Premier“ lygos rungtynės baigėsi Jurgeno Kloppo auklėtinių pergale 2:1.

Anthony Gordonas 25-ą minutę išvedė „Newcastle United“ į priekį, o „Liverpool“ rezultatą išlygino tik 81-ą minutę, kai pasižymėjo Darwinas Nunezas, tapęs tikru rungtynių herojumi.

24-erių urugvajietis dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus 93-ią susitikimo minutę, ir „Liverpool“ laimėjo.

„Newcastle United“, panašu, išgyvena tikrą „Liverpool“ prakeiksmą.

Pergalės prieš „Liverpool“ lygos rungtynėse nėra iškovojęs nuo 2015 m. balandžio, o tai net 14-ikos nelaimėtų rungtynių serija (D4 L10).

Dabar „Liverpool“ laimėjo penktą kartą iš eilės.

„Scanpix“ nuotr./„Manchester City“ futbolininkai

Kitose rungtynėse titulą ginantis „Manchester City“ tik paskutinėmis minutėmis užsitikrino pergalę prieš „Sheffield United“.

Išvykos rungtynes „Manchester City“ laimėjo 2:1.

37-ą minutę Erlingas Haalandas sudrebino vartų konstrukciją, smūgiuodamas nuo 11 metrų žymos, bet klaidą ištaisė 63-ią minutę, išvesdamas čempionus į priekį.

Jaydenas Bogle'as 85-ą minutę rezultatą išlygino, tačiau Rodri vos po trijų minučių grąžino „City“ ekipai pergalingą persvarą.

Trečiose sekmdadienio rungtynėse „Aston Villa“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Burnley“ vienuolikę.