Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Dominavimas tęsiasi: „Liverpool“ laimėjo aštuntą kartą iš eilės

„Liverpool“ klubas ir toliau nemažina apsukų Anglijos „Premier“ lygoje. Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose 2:0 nugalėjo „Watford“ vienuolikę ir išlaiko užtikrintą persvarą pirmenybių viršūnėje.

Pirmąjį įvartį „raudoniesiems“ 38-ąją minutę pelnė Mohamedas Salahas.

„Liverpool“ kamuolį į vartus buvo nukreipęs ir dar sykį, kai galva antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Sadio Mane, bet arbitras įvartį atšaukė po VAR peržiūros. To priežastis – minimali nuošalė.

Visgi galiausiai šeimininkai pasiekė antrąjį įvartį. 90-ąją minutę po nenusisekusio Divocko Origi smūgio tinkamoje vietoje atsidūręs M.Salahas pasižymėjo antrąjį kartą ir įtvirtino savo ekipos pergalę.

Šį sezoną dar nepralaimėjusi Liverpulio komanda su 49 taškais po 17 turų išlaiko užtikrintą pranašumą prieš artimiausius persekiotojus – šio turo rungtynes dar žaisianti „Leicester City“ atsilieka 11 taškų skirtumu.