Drama A lygoje – „Panevėžio“ olandas pražudė „Sūduvą“ kirčiais per pridėtą laiką

Lietuvos futbolo A lygoje sekmadienio vakarą susikirto lentelės kaimynų „Panevėžio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ keliai.
Jeffrey Sarpongas
Jeffrey Sarpongas / nuotr. fk-panevezys.lt

Nugalėtojas rungtynėse Panevėžyje paaiškėjo paskutinėmis akimirkomis – du labai vėlyvus įvarčius pelnę panevėžiečiai triumfavo 2:0.

Abu įvarčius „Panevėžys“ pelnė per pridėtą antrojo kėlinio laiką. Iš pradžių prieš pat vartus su kamuoliu atsidūrė ir įvartį pelnė Jeffrey Sarpongas, o jau ištiksėjus teisėjo pridėtoms minutėms tas pats „Panevėžio“ olandas tašką rungtynėse padėjo smūgiu kaire koja pataikęs į vartus nuo virpsto.

Ši pergalė leido „Panevėžiui“ aplenkti „Sūduvą“ lentelėje ir pakilti į trečią vietą. Panevėžiečiai dabar turi 50 taškų, marijampoliečiai – 48. Be to, aukštaičiai dar yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. Marijampoliečiai dabar jau yra tik penkti, nes ketvirtoje vietoje įsitaisę Vilniaus „Riteriai“.

Iki čempionato pabaigos „Sūduvai“ dar liko sužaisti septynis, „Panevėžiui“ – aštuonis mačus.