Drama Kroatijoje: „Žalgirio“ skriaudikai liko už Čempionų lygos grupių etapo

Trečiadienio vakarą baigėsi UEFA Čempionų lygos atrankos varžybos, po kurių paskutinius tris kelialapius į grupių turnyrą iškovojo Glazgo „Rangers“, „Kobenhavn“ ir Zagrebo „Dinamo“ ekipos.
Phillippas Mwene
Phillippas Mwene / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Glazgo „Rangers“ svečiuose 1:0 sugebėjo nukauti „PSV Eindhoven“. Vienintelį mačo įvartį kroatas Antonio Čolakas 60-ąją minutę įmušė po šiurkščios olandų gynėjų klaidos.

Pirmas mačas Škotijoje buvo pasibaigęs taikiai 2:2.

Glazgo komanda į Čempionų lygos grupių etapą sugrįžo po dvylikos metų pertraukos.

Danijos stipriausia ekipa „Kobenhavn“ mačą svečiuose su turkų čempionu „Trabzonspor“ baigė be įvarčių ir žengė tolyn dėl pirmajame mače namuose iškovotos pergalės 2:1.

Daugiausiai dramos vyko Kroatijoje. Čia šios šalies čempionas Zagrebo „Dinamo“ mače su Vilniaus „Žalgirio“ skriaudike Budės „Glimt“ greitai įmušė du įvarčius ir buvo perėmęs iniciatyvą. Visgi 70-ąją minutę danas Albertas Gronbaekas atliko gražų reidą ir įvarčiu komandas pasiuntė į pratęsimą, nes pirmąją dvikovą Norvegijos čempionai buvo laimėję 1:0.

Atrodė, kad viskas spręsis baudinių serijoje, tačiau tuomet atėjo 117-oji minutė ir „Dinamo“ naujokas Josipas Drmičius, padaręs labai gerą pauzę, įmušė pergalingą įvartį ir pasiuntė Kroatijos sirgalius į euforiją. 120-ąją minutę Petaras Bockajus padėjo tašką – 4:1.

Čempionų lygos grupių etapo burtai bus ištraukti ketvirtadienio vakarą.