Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Drama Telšiuose: dėl bronzos besikaunantys „Šiauliai“ iš rankų paleido svarbią pergalę

Dėl A lygos bronzos besikaunantys „Šiauliai“ Telšiuose turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau jos neišsaugojo ir priešpaskutinio turo rungtynes su vietos „Džiugu“ sužaidė lygiosiomis 3:3.

Ypač dramatiškas buvo antrasis kėlinys, kai pirmavusių „Šiaulių“ kortas sumaišė gauta raudona kortelė.

12-ą minutę po Simono Pauliaus perdavimo į baudos aikštelę pasižymėjo Danielis Romanovskis. 24-ą minutę koją sėkmingai kyštelėjęs Oleksijus Ščebetunas „Šiaulių“ persvarą padvigubino.

45-ą minutę iš Luko Ankudinovo perdavimo sulaukęs Vinicius Ribeiro rezultatą sušvelnino. Netrukus, 47-ą minutę, po standartinės situacijos įvartį galva pelnė Rimvydas Sadauskas.

Rezultatas tapo 3:1 svečių naudai, bet iniciatyvą perėmė „Džiugas“.

65-ą minutę šeimininkai vėl sumažino skirtumą iki minimumo – po pakelto kampinio galva pasižymėjo Davidas Maicomas.

Tik po šio įvarčio aikštėje pasirodęs Simonas Urbys vos per kelias minutes užsidirbo dvi geltonas korteles ir „Šiaulius“ paliko žaisti dešimtyje.

Kiekybiniu pranašumu „Džiugas“ pasinaudojo – 80-ą minutę varžovų vartininką nuginklavo Danilas Ankudinovas.

Per likusį laiką abi komandos turėjo progų pasižymėti, bet nepavyko.

„Šiauliai“ nuo ketvirtoje vietoje esančios Kauno rajono „Hegelmann“ vienuolikės nutolę trimis taškais, nuo Kauno „Žalgirio“ – šešiais, tačiau šios komandos priešpaskutinio turo rungtynių dar nežaidė.