Drama Vilniuje: „Kauno Žalgiris“ per pridėtą laiką išplėšė tašką

Vasarišku lietumi nuplautas 18-ojo A lygos turo mačas buvo sužaistas Vilniuje, kur „Riteriai“ neišsaugojo persvaros prieš „Kauno Žalgirį“.
A lyga: Vilniaus „Žalgiris“ - Vilniaus „Riteriai“
A lyga: Vilniaus „Žalgiris“ - Vilniaus „Riteriai“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1, bet tiek viena, tiek kita komanda galėjo ne tašką, o tris įsirašyti į savo sąskaitą šeštadienio vakarą.

Gytis Paulauskas turėjo nuostabią progą išvesti „Riterius“ į priekį, tačiau 24-ąją minutę labai netiksliai smūgiavo nuo 11 metrų žymos – kamuolys skriejo virš vartų.

20-metis Deimantas Rimpa antrajame kėlinyje uždirbo antrąjį baudinį ir šįkart Vilniaus komanda pasiekė savo – Lucasas Diasas mušė tiksliai.

Ir nors atrodė, kad „Riteriai“ šalia pergalės, „Kauno Žalgiris“ išsigelbėjo – antrąją pridėto laiko minutę Linas Pilibaitis surado kamuolį baudos aikštelėje ir smūgiu galva pasiuntė jį į vartus.

Per likusias keletą minučių kauniečiai susikūrė dar keletą progų, bet jų nerealizavo.

„Riteriai“ turi 29 taškus savo taupyklėje ir žengia ketvirtoje vietoje, jie tašku lenkia Marijampolės „Sūduvą“. „Kauno Žalgiris“ su 26 taškais lipa minėtoms komandoms ant kulnų.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant