Dramatiškas „Coppa Italia“ finalas: pratęsimo drama baigėsi „Inter“ triumfu

Milano „Inter“ futbolininkai triumfuoja – jie išgyveno pratęsimo dramą, 4:2 palaužė Turino „Juventus“ ir iškovojo Italijos taurę.

Romos olimpiniame stadione vykusiose rungtynėse pirmasis įvartis krito 6-ąją minutę, kai Nicolo Barella įvarčiu pavertė Marcelo Brozovičiaus perdavimą.

Iki pertraukos daugiau įvarčių neįmušta, bet štai antrajame kėlinyje veiksmo buvo labai daug.

„Juventus“ kilo į šturmą ir greitai apvertė situaciją aukštyn kojomis, kai 50-ąją minutę Alexas Sandro rezultatą lygino, o jau po poros minučių Dušanas Vlahovičius išvedė turiniečius į priekį.

Galiausiai 11 metrų baudinį realizavo Hakanas Čalhanoglu ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per papildomą laiką jau „Inter“ ėmė demonstruoti madas. Ivanas Perišičius dviem greitais įvarčiais 99-ąją ir 102-ąją minutėmis suteikė Milano komandai solidžią persvarą.

Maža to, „Juventus“ treneris Massimiliano Allegri nesibaigus pirmajam pratęsimo kėliniui gavo raudoną kortelę, o jo komanda nebeatsigavo.

„Inter“ iškovojo 14-ąją Italijos taurę klubo istorijoje, pastarąjį kartą milaniečiai šiame turnyre buvo triumfavę 2011-siais.

„Inter“ taip pat vis dar dalyvauja „Serie A“ čempionato kovoje dėl titulo, tačiau ten, likus dviem turams, „AC Milan“ pirmauja dviem taškais.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant