Dramatiškas „Bangos“ triumfas – laimėjo paskutinę akimirką

„Optibet A lygos“ įvyko dar vienas atkaklus mačas tarp Gargždų „Bangos“ ir Alytaus „Dainavos“. 30-ajame ture dramatišku stiliumi pergalę 1:0 šventė namuose žaidę gargždiškiai.
Gargždų „Banga“
Gargždų „Banga“ / fkbanga.lt nuotr.

Pirmame kėlinyje kur kas grėsmingiau atakavo šeimininkai. Mantas Bertašius atrėmė du Matheuso Araujo smūgius ir sykį išgelbėjo komandą nuo Davoro Rakičiaus atakos.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Banga“ atakavo grėsmingiau. Pavojingai mušė Dovydas Norvilas, Ignas Venckus sukirto kamuolį į skersinį.

Ketvirtą pridėto laiko minutę Gargždų klubas surengė rezultatyvią ataką. Cesinha atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur I.Venckus taikliai smūgiavo, išplėšdamas pergalę.

Pergalė leido „Bangai“ aplenkti „Dainavą“ lentelėje ir pakilti į šeštąją vietą. Gargždiškiai turi 30 taškų, o į septintą poziciją nukritę alytiškiai – 29.