Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Dramatiškas išsigelbėjimas – „Barcelona“ pratęsė pergalių seriją Ispanijoje

Įspūdingą sportinę formą demonstruojanti „Barcelona“ 31-ojo „La Liga“ turo rungtynėse svečiuose 3:2 palaužė Valensijos „Levante“ vienuolikę ir pergalių vietiniame fronte seriją pratęsė iki septynių.
„Barcelona“
„Barcelona“ / „Scanpix“ nuotr.

Katalonai buvo atsidūrę nepavydėtinoje situacijoje antrojo kėlinio pabaigoje.

Iš pradžių 52 min. baudinį realizavo Jose Moralesas, o po keturių minučių prie šios žymės stojo jau kitas šeimininkų futbolininkas – Rogeris Marti.

Visgi pastarojo smūgis buvo netikslus, o pramušto baudinio kaina – labai brangi. 59-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas atgaivino katalonų viltis kovoti dėl pergalės – 1:1.

Netrukus „Barcos“ šansai laimėti ūgtelėjo dar labiau, kai 63 min. pasižymėjo Pedri.

Amerikietiški kalneliai Valensijoje tęsėsi. Į svečių vartus buvo paskirtas ir trečiasis baudinys, kurį 83 min. realizavo Gonzalo Melero, tačiau visgi lemiamą žodį šiame mače tarė Xavi auklėtiniai.

90+2 min. Luukas de Jongas pelnė pergalingą įvartį.

15-os iš eilės susitikimų „La Liga“ pirmenybėse nepralaimėjusi „Barcelona“ su 60 taškų sugrįžo į antrą poziciją.