Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Draugiškose futbolo rungtynėse Portugalija minimaliu skirtumu įveikė Kroatiją

Pirmadienio vakarą Karužo miesto stadione buvo sužaistos tarptautinės draugiškos rinktinių rungtynės.
Cristiano Ronaldo įmušė pergalingą įvartį.
Cristiano Ronaldo įmušė pergalingą įvartį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kroatijos ir Portugalijos rinktinių futbolininkai išbandė jėgas tarpusavyje. Minimalią pergalę rezultatu 0:1 iškovojo Paulo Bento vadovaujami portugalai.

Vienintelį bei pergalę lėmusį įvartį 36-ąją minutę pelnė Madrido „Real“ klubo žvaigždė Cristiano Ronaldo, kai rezultatyvų perdavimą atliko puolėjas Silvestre‘as Valera.

Antrajame kėlinyje komandos sukūrė daug pavojingų epizodų, tačiau nuaidėjus teisėjo švilpukui – buvo skelbiama portugalų pergalė.

Verta paminėti, jog Kroatijos rinktinės gretose žaidė 16-etis Alenas Halilovičius, kuris aikštėje pasirodė po keitimo.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?