Du brazilo įvarčiai nulėmė Madrido „Real“ titulą Karaliaus taurės finale

Rodrygo dukart pasiuntė kamuolį į vartus, o Madrido „Real“ futbolininkai pirmąsyk nuo 2014 metų iškovojo Karaliaus taurę, kai turnyro finale Sevilijoje 2:1 įveikė Pamplonos „Osasuna“.
Madrido „Real“ iškovojo Karaliaus taurę.
Madrido „Real“ iškovojo Karaliaus taurę. / „Scanpix“ nuotr.

Rodrygo iš pradžių pasižymėjo greičiausiu įvarčiu per Ispanijos taurės finalus per per pastaruosius 17 metų, kai pelnė įvartį praėjus 106 sekundėms po starto švilpuko.

Tik antrą kartą šio turnyro finale per klubo istoriją žaidusi „Osasuna“ buvo išlyginusi rezultatą po Lucaso Torro smūgio 58 minutę.

Bet 70-ąją minutę Rodrygo vėl atsidūrė laiku ir vietoje, pelnęs pergalingą įvartį iš arti, kamuoliui atšokus po Toni Krooso smūgio.

Taip 22 metų brazilas sugadino šventę „Osasuna“ klubui, kurį Sevilijoje palaikė apie 25 tūkst. sirgalių, atvykusių iš Pamplonos.

Bulių bėgimu per gatves visame pasaulyje garsaus 200 tūkst. miesto gyventojai vylėsi, kad kukli Ispanijos komanda gali laimėti pirmą trofėjų per 103 metų klubo istoriją.

„Los Rojillos“ (Mažieji Raudonieji) vadinama ekipa net sukūrė daugiau smūgių į vartus (5) nei „Real“ (3), bet Carlo Ancelotti komanda šaltakraujiškai išpildė savo progas.

„Real“ futbolininkai 20-ąjį kartą laimėjo Karaliaus taurę ir galės nukreipti dėmesį į Čempionų lygą, kur antradienį Madride laukia pusfinalio pirmoji akistata su „Manchester City“.

„Scanpix“ nuotr./Rodrygo pelnė du įvarčius, o Madrido „Real“ iškovojo Karaliaus taurę.