Dvi raudonas korteles išvydusi „Borussia“ skaudžiai suklupo lenktynėse dėl titulo

Dėl Bundeslygos titulo kovojanti Dortmundo „Borussia“ savų žiūrovų akivaizdoje rungtynes baigė be dviejų žaidėjų ir „Schalke 04“ vienuolikei nusileido rezultatu 2:4.
Marco Reusas
Marco Reusas / „Scanpix“ nuotr.

„Borussia“ sėkmingai pradėjo rungtynes – 14-ą minutę Mario Gotze išvedė šeimininkus į priekį.

Tačiau svečiai į tai atsakė trimis įvarčiais iš eilės.

18-ą minutę pasižymėjo baudinį realizavęs Danielis Caligiuri, 28-ą – Salifas Sane, o 62-ą – dar kartą D.Caligiuri.

Vos per penkias minutes „Borussia“ neteko dviejų žaidėjų, kai tiesioginės raudonos kortelės buvo parodytos Marco Reusui (60 min.) ir Mariusui Wolfui (65 min.).

Devyniese likę šeimininkai 84-ą minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą, įmušė Axelis Witselis. Bet vos po kelių miunučių Breelas Embolo sugrąžino dviejų įvarčių skirtumą.

„Schalke 04“ ekipai ši pergalė leido atitrūkti nuo iškritimo zonos, o su 69 taškais likusi „Borussia“ nepasinaudojo proga grįžti į pirmą poziciją.

Tašku daugiau turintis Miuncheno „Bayern“ sekmadienį žais su „FC Nürnberg“ ir pranašumą galės padidinti iki keturių taškų.