2021 02 02 /2021 02 03

Anglijoje – devyni „Man Utd“ įvarčiai ir „Arsenal“ raudonų kortelių lietus

Anglijos „Premier“ lygoje antradienį sužaistos ketverios 22-ojo turo rungtynės. Pastaruoju metu solidžiai rungtyniavęs Londono „Arsenal“ 1:2 svečiuose krito prieš „Wolverhampton Wanderers“ ir mačą baigė devyniese.

Mačo pradžia „kanonieriams“ nieko blogo nežadėjo. 9-ąją minutę Bukayo Saka pirmą kartą pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

33-ąją minutę jau Nicolas Pepe paleido klastingą suktą smūgį ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį.

Visgi lemiamos tapo prie pirmo kėlinio pridėtos kelios minutės. Davidas Luizas už paskutinės vilties pražangą buvo išvarytas iš aikštės, o baudinį realizavo Rubenas Nevesas.

Kiekybinę persvarą „vilkai“ realizavo 49-ąją minutę, kai puikiu smūgiu pasižymėjo Joao Moutinho.

72-ąją minutę „Arsenal“ situacija tapo kritinė, kai vartininkas Berndas Leno apmaudžiai ranka sužaidė už baudos aikštelės ir ribų ir tuoj pat prieš save išvydo raudoną kortelę.

Prieš tai „Arsenal“ buvo nepralaimėjusi septynių „Premier“ lygos mačų iš eilės.

Vienas čempionato lyderių „Manchester United“ net 9:0 savo aikštėje sutruškino „Southampton“.

Šiose rungtynėse svečiai jau nuo 2-osios minutės buvo priversti žaisti dešimtyje, nes iš aikštės už šiurkščią pražangą prieš Scottą McTominay'ų buvo pašalintas šveicaras Alexandre'as Jankewitzius.

86-ąją minutę buvo išvarytas ir antras svečių komandos žaidėjas Janas Bednarekas.

Kituose antradienio mačuose „Sheffield United“ 2:1 namuose nukovė „West Bromwich Albion“ ekipą, o Londono „Crystal Palace“ tokiu pačiu rezultatu svečiuose pranoko „Newcaste United“.