Dviejų įvarčių deficitą finale panaikinusi Portugalija – Europos futsalo čempionė

Portugalijos rinktinė apgynė Europos futsalo čempionės titulą. Planetos čempionai Amsterdame vykusiame žemyno čempionato finale 4:2 pranoko Rusijos rinktinę.
Portugalija
Portugalija / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Salės futbolas

Įdomu tai, kad rusai po Antono Sokolovo ir Andrejaus Afanasjevo įvarčių pirmavo, bet portugalai atsisakė pasiduoti.

Tamas Paco dar iki pertraukos sušvelnino rezultatą, o antrajame kėlinyje pergalingi tapo du Andre Coelho smūgiai.

Ketvirtą įvartį Pany Varela įmušė jau į tuščius vartus, kai rusai vartininką buvo pakeitę aikštės žaidėju.

Abi komandos prieš šį čempionatą Europos čempionėmis buvo tapę po kartą. Portugalija laimėjo 2018-ųjų pirmenybes, o Rusija triumfavo 1999-aisiais.

Be šių dviejų komandų žemyno čempionėmis yra tapę Ispanija (7 kartus) ir Italija (2 kartai).

Priminsime, kad pernai portugalai Lietuvoje vykusiame čempionate pirmą kartą tapo ir planetos čempionais. Po to turnyro karjerą rinktinėje baigė ryškiausia komandos žvaigždė Ricardinho.

Bronzos medalius Nyderlanduose iškovojo ispanai, mažajame finale 4:1 pranokę Ukrainą.