„Džiugo“ stebuklo išvengęs „Hegelmann“ – LFF taurės finale

Pergalę Lietuvos futbolo federacijos taurės (LFF) pusfinalyje iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai, kurie 2:1 įveikė Telšių „Džiugo“ ekipą bei žengė į finalą.

Finale rugsėjo 29 dieną „Hegelmann“ susikaus su Gargždų „Banga“, kuri 1:0 palaužė „Kauno Žalgirį“.

Pirmasis mačo įvartis krito jau 19-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Steve'as Kingue, išvedęs „Hegelmann“ į priekį (1:0).

Kauniečiai dar labiau nutolo 71-ąją minutę, kai įvartį įmušė Dejanas Bosnjakas (2:0).

Ir jau atrodė, kad rungtynių baigtis aiški, tačiau telšiškiams viltis sužibo 85-ąją minutę, kuomet pražangą baudos aikštelėje tiksliu baudiniu pavertė Nino Noordanusas (1:2).

Tačiau išplėšti pratęsimo nepavyko: „Hegelmann“ sugebėjo išlaikyti vartus sausus ir žengė į finalą.

Praėjusiais metais LFF taurės čempionais tapo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai.