Sportas gyvai

Dzūkus palaužę debiutantai kyla nuo turnyrinės lentelės dugno

„TOPsport A lygoje“ pergalę iškovojo debiutantė Vilniaus rajono „TransInvest“ komanda, namuose 2:1 palaužusi Alytaus „Dainavą“.

Šeimininkų pergalę, kuri bent laikinai leidžia pakilti nuo A lygos dugno, lėmė vėlyvas įvartis.

7-ą minutę puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Stanislavas Sorokinas, išvesdamas svečius į priekį.

42-ą minutę po Volodymyro Krynskio atremto smūgio kamuolį iš arti į vartus pasiuntė Henrique Devensas, ir rezultatas tapo lygus.

84-ą minutę „TransInvest“ pelnė pergalingą įvartį, kai po Kajaus Bičkos perdavimo dar kartą pasižymėjo H.Devensas.

Standings provided by Sofascore

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius