Galingas E.Haalando sugrįžimas: dublis, pergalė ir pirma vieta

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato 8-ojo turo rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, šeštadienį 3:1 namuose pranokę „Mainz“.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / „Scanpix“ nuotr.

3-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Marco Reusas, o 54-ąją minutę po traumos į rikiuotę sugrįžęs Erlingas Haalandas realizavo baudinį.

87-ąją minutę Jonathanas Burkardtas sušvelnino rezultatą, bet iškovoti bent taško svečiai nespėjo.

Jau per pridėtą laiką E.Haalandas įmušė antrą įvartį ir „Borussia“ šventė pergalę.

Po pergalės „Borussia“ pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją, tiesa, čempionų titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ atsilieka tik dviem taškais.