Edinsonas Cavani pelnė „hat-trick'ą“ ir nušlavė „Roma“ futbolininkus

Sekmadienį vakare buvo sužaistas paskutinysis Italijos „Serie A“ XIX-ojo turo mačas.
Cavani
Cavani / „Scanpix“ nuotr.

Namuose rungytniavę „Napoli“ futbolininkai nepaliko jokių vilčių svečiams iš Romos. Šeimininkai savo varžovus įveikė rezultatu 4:1.

Komandos lyderis Edinsonas Cavani Neapolio ekipą į priekį išvedė jau 4-ąją minutę, o antrojo kėlinio pradžioje skirtumą padvigubino. Paskutinį savo įvartį urugvajietis įmušė bei varžovų triuškinimą pradėjo 70-ąją minutę smūgiu galva.

Netrukus „Roma“ puolėjas Pablo Osvaldo skirtumą sušvelnino, tačiau Miralemas Pjaničius po dviejų minučių užsidirbo antrąją geltoną kortelę bei buvo priverstas palikti aikštę.

Pačioje rungtynių pabaigoje kapitonu tapęs Christianas Maggio užbaigė Romos futbolininkų kančias bei leido savo komandai švęsti pergalę rezultatu 4:1.

Po šio mačo „Napoli“ futbolininkai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdami „Fiorentina“ bei „Inter“ klubus, o nuo antroje vietoje esančios „Lazio“ ekipos atsilikimą sumažindami iki 2 taškų. Čempionate vis dar pirmauja šį savaitgalį suklupę „Juventus“ futbolininkai.