Egiptiečio įvarčiai atnešė pergalę Anglijos lygos lyderiams

Mohamedas Salahas pelnė du įvarčius, o „Liverpool“ futbolininkai sutvirtino savo lyderystę Anglijos futbolo čempionate.

Mohamedas Salahas palieka Liverpulį ir išvyksta į Afrikos futbolo Nacijų turnyrą Dramblio Kaulo Krante geros nuotaikos.

Puolėjas iš Egipto nerealizavo 11 metrų baudinio pirmojo kėlinio viduryje, bet padarė daug antrajame, kad „Liverpool“ pirmadienį laimėtų rungtynes namie 4:2 prieš „Newcastle United“.

„Neįtikėtinos rungtynės. Neįtikėtina atmosfera. Spaudimas buvo toks, kad visos futbolo mokyklos turėtų mokytis“, – buvo patenkintas Liverpulio komandos treneris Jurgenas Kloppas.

49 minutę M.Salahas pelnė pirmą rungtynių įvartį (tai buvo 150-as jo įvartis atstovaujant Liverpulio klubui Anglijos lygoje), o 86 minutę 11 metrų smūgiu padėjo tašką rungtynėse.

Be to, jo rezultatyvus perdavimas padėjo pelnyti įvartį Cody Gakpo. Dar vieną įvartį Jurgeno Kloppo komandai pelnė Curtis Jonesas.

„Newcastle United“ gretose pasižymėjo 54 minutę rezultatą išlyginęs (1:1) Alexanderis Isakas ir 81 min. rezultatą sušvelninęs (2:3) Swenas Botmanas.

Pasižymėjęs pirmadienį dukart, su 14 įvarčių M.Salahas pavijo rezultatyviausių Anglijos lygos žaidėjų viršūnėje buvusį „Manchester City“ puolėją Erlingą Haalandą, o su 8 rezultatyviais perdavimais susilygino su Pllie Watkinsu.

Dar svarbiau, kad „Liverpool“ sutvirtino pirmąją vietą lygoje, kurioje šį sezoną kova priekyje itin arši.

Po 20 rungtynių „Liverpool“ dabar trimis taškais lenkia antrą vietą užimančią Birmingamo „Aston Villa“ ir penkiais taškais nugalėtojų titulą ginantį „Manchester City“ klubą, kuris yra sužaidęs maču mažiau.