Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Dar vieną pergalę iškovojęs „Liverpool“ tęsia spaudimą „Premier“ lygos lyderiams

Kova dėl Anglijos „Premier“ lygos trofėjaus darosi vis aštresnė. Šiuo metu antrą poziciją užimantis „Liverpool“ klubas 29-ojo turo rungtynėse svečiuose užtikrintai 2:0 susitvarkė su „Brighton“ vienuolike ir toliau didina spaudimą lygos lyderiams.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 19-ąją minutę. Geriausias vasario mėnesio „Premier“ lygos futbolininkas Joelis Matipas atliko puikų perdavimą spurtavusiam Luisui Diazui, kuris, nepaisant labai stipraus kontakto su varžovų vartininku, vis tiek sugebėjo pasiųsti kamuolį į vartų tinklą.

Antrasis rungtynių įvartis krito jau po pertraukos. Baudos aikštelėje kamuolį ranka stabdė Yvesas Bissouma, o 61-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Mohamedas Salahas.

Egiptiečiui tai buvo jubiliejinis 20-asis tikslus smūgis šiame „Premier“ lygos sezone, tačiau puolėjo džiaugsmus greitai aptemdė patirta smulki trauma.

Jurgenas Kloppas nusprendė nerizikuoti ir pakeisti savo lyderį.

Liverpulio ekipai vietiniame fronte tai buvo net aštuntoji pergalė paeiliui. Su 66 taškais jie vos trimis atsilieka nuo „Manchester City“.

„Brighton“ klubas pastaruoju metu yra įkritęs į didelę žaidybinę duobę – penkios nesėkmės iš eilės, per kurias įmuštas vos vienas įvartis.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant