Emocijų ugnikalnis Liverpulyje: smūgis į veidą, grubi pražanga ir du išvarymai

Atleistą Antonio Conte pakeitęs Cristianas Stellini nesugebėjo pasiekti pergalės pirmosiose rungtynėse nuolatinio vyriausiojo trenerio pareigose. Jo vadovaujamas Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 1:1 sužaidė su Liverpulio „Everton“.

C.Stellini stojo į A.Conte vietą praėjusią savaitę, kai „Spurs“ atsisveikino su pusantrų metų klube dirbusiu italu.

Jo tautietis, prieš tai dirbęs A.Conte asistentu, jau buvo pakeitęs buvusį vyr. trenerį ketveriose rungtynėse dėl jo sveikatos problemų, o dabar debiutavo jau kaip nuolatinis komandos strategas.

Vis dėlto debiutas emocingose rungtynėse „Goodison Park“ stadione prisvilo.

58-ą minutę Abdoulaye Doucoure įsivėlė į konfliktą su Harry Kane'u, smogė jam į veidą ir gavo tiesioginę raudoną kortelę, palikdamas savo komandą žaisti su 10 žaidėjų prieš 11.

66-ą minutę į „Everton“ vartus buvo skirtas baudinys, kurį realizavo tas pats H.Kane'as, išvedęs savo komandą į priekį.

Vis dėlto persvaros „Tottenham“ neišlaikė. 88-ą minutę už grubią pražangą raudona kortele buvo nubaustas Lucasas Moura, o jau po kelių minučių Michaelas Keane'as, prieš kurį L.Moura ir prasižengė, pelnė įvartį ir išplėšė tašką Liverpulio komandai.

50 taškų turintis „Tottenham“ stumdosi 3-5 vietose su „Newcastle United“ ir „Manchester United“ komandomis, bet jos yra sužaidusios dvejomis rungtynėmis mažiau ir dar galės aplenkti Londono klubą.