Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Estijos rinktinė džiaugiasi pirma oficialia pergale per dvejus metus

Penktadienį UEFA Tautų lygoje sužaisti aštuoni susitikimai. Viename iš jų saldžią pergalę pasiekė Estijos futbolininkai.

Estai C diviziono rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo Azerbaidžano rinktinę.

Šiaurinei Baltijos šaliai tai pirmoji pergalė oficialiose rungtynėse nuo 2022 m. rugsėjo. Nuo tada estai buvo sykį sužaidę lygiosiomis ir 10 kartų pralaimėję.

Per pastaruosius dvejus metus estai buvo laimėję tik draugiškuose arba Baltijos taurės, kuri neklasifikuojama kaip oficialus turnyras, mačuose.

Nugalėtojams įvarčius mušė Ioanas Jakovlevas (32 min.), Vlasijus Siniavskis (45+2 min.) ir Rocco Robertas Sheinas (71 min.). Rezultatą baudiniu buvo išlyginęs Toralas Bairamovas (45+1 min.).

Pergalė leido estams pakilti iš C1 grupės dugno, aplenkiant įveiktą Azerbaidžaną.

Kitose grupės rungtynėse Slovakija ir Švedija sužaidė lygiosiomis 2:2.

Standings provided by Sofascore

Pajėgiausiame A divizione pergalę iškovojo Vokietija, svečiuose 2:1 įveikusi Bosniją ir Hercegoviną.

Abu įvarčius pirmajame kėlinyje nugalėtojams pelnė Denizas Undavas (30 ir 36 min.). Jis galėjo pasižymėti ir hat-tricku, bet antrajame kėlinyje jo pasiektą įvartį atšaukė VAR.

Bosniams rezultatą 70-ąją minutę sušvelnino Edinas Džeko.

Kitose rungtynėse Vengrija ir Nyderlandai sužaidė 1:1.

Vengrai ilgai pirmavo po Rolando Sallai įvarčio (32 min.), bet Denzelis Dumfriesas išplėšė olandams tašką 83-ąją minutę. Prieš tai 79-ąją minutę Virgilas van Dijkas užsidirbo raudoną kortelę.

A3 grupėje pirmauja vokiečiai, jiems įkandin seka olandai.