„Euro 2016“ sensacija: Rusija išplėšė lygiąsias su Anglija

Šeštadienį Europos futbolo čempionate užfiksuotos pirmosios lygiosios. Dieną Marselyje vykę anglų ir rusų sirgalių susirėmimai išpranašavo atkaklią kovą aikštėje. Rusijos rinktinė jau per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias 1:1 su Anglija, kuri ir vėl nepateisino vilčių.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Scanpix“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Interaktyvus „Euro 2016“ gidas: viskas, ką turi žinoti apie savo komandą

Anglijos rinktinė nesugebėjo įveikti pirmųjų rungtynių prakeiksmo. Anglai dar nėra laimėję pirmųjų Europos čempionato rungtynių.

Jauna ir energinga Anglijos rinktinė dominavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau pirmajame kėlinyje rusų gynybos nepralaužė. Pirmasis įvartis krito tik 73-ąją minutę.

Tačiau rusai nepasidavė ir surengė keletą atakų iš eilės. Į rungtynių pabaigą tempas aprimo, tačiau užliūliuotus anglus Rusijos futbolininkai nubaudė pačioje mačo pabaigoje.

B grupėje pirmauja Velso rinktinė, kuri 2:1 nugalėjo Slovakiją.

Antrasis kėlinys: Anglija – Rusija 1:1

90 min ĮVARTIS. Jau per pridėtą laiką Vasilijus Berezutskis išplėšė lygiąsias. Anglai nesugebėjo apginti savo vartų paskutinio kampinio metu. V.Berezutskis laimėjo oro dvikovą ir galva nokautavo J.Harto ginamus vartus.

78 min. W.Rooney pakeitė Jackas Wilshere'as.

73 min. ĮVARTIS. Ericas Dieras iš 18 metrų realizavo paskirtą laisvą smūgį. 22-ejų saugas išvedė Angliją į priekį.

72 min. G.Ščenikovas gavo geltoną kortelę už grubų D.Alli sustabdymą.

70 min. I.Akinfeevas ir toliau rodė klasę. Jis atrėmė Wayne'o Rooney smūgį.

65 min. Rusai buvo vis pastebimesni ir pamažu perėmė iniciatyvą. Neįmuši tu, įmuš tau?

62 min. Pirmąją geltoną kortelę gavo Gary Cahillas.

54 min. Rusai kiek aktyviau pradėjo antrąjį kėlinį, bet anglai sukūrė pirmą pavojingą epizodą. Buvo skirtas laisvas smūgis visai šalia baudos aikštelės. Į vartus smūgiuoti progą gavo R.Sterlingas, bet kamuolys atsimušė į vartininką.

Pirmasis kėlinys: Anglija – Rusija 0:0

45 min. Pirmajame kėlinyje anglai dominavo, bet rusų gynybos nepralaužė. Pagal smūgius link vartų anglai pirmavo 5:0, į vartų plotą – 3:1.

25 min. Anglijos rinktinė net 70 proc. laiko kontroliavo kamuolį ir atliko 147 perdavimus, prieš rusų 67.

17 min. S.Ignaševičius galva smūgiavo į anglų vartus, bet kamuolį sugavo J.Hartas.

13 min. Chrisas Smallingas galva bandė nukreipti kamuolį į vartus, bet šis atsimušė į rusų vartininką.

5 min. Anglai rungtynes pradėjo gana aktyviai ir davė darbo Rusijos vartininkui I.Akinfeevui. Delle Alli smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Prieš rungtynes skambant Rusijos himnui tribūnose buvo girdimas švilpimas.