Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Europos futbolo stadionuose – „Liverpool“, „Bayer“, „Barcelona“ ir PSG pergalės

Europos futbole prieššventinės savaitės viduryje neliūdna. Tiesa, trečiadienis buvo šykštus netikėtumų mėgėjams – favoritai šventė pergales.

„Liverpool“ lygos taurės ketvirtfinalyje net 5:1 sumušė Londono „West Ham United“ ekipą.

Įvarčių sąskaitą šeimininkams 28-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu atidarė vengras Dominikas Szoboszlai'us, antrajame kėlinyje pasižymėjo Curtisas Jonesas (56 ir 84 min.), Cody Gakpo (71 min.), Mohamedas Salahas (82 min.).

Pralaimėjusiems paguodos įvartį mušė ir skirtumą iki 1:3 buvo sušvelninęs Jarrodas Bowenas.

„Barcelona“ namuose 3:2 labai sunkiai palaužė „Almeria“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais – katalonus į priekį 33-ąją minutę vedė Raphina, rezultatą po 8 min. lygino Leo Baptistao.

Pergalės kalviu „Barcelona“ ekipoje tapo toli gražu ne pagrindinis atakų lyderis Sergi Roberto. Jis pasižymėjo 60-ąją ir 83-ąją minutėmis, o Edgaras Gonzalezas mušė 71-ąją.

Po šios pergalės „Barca“ su 38 taškais žengia trečioje „La Liga“ pozicijoje, „Almeria“ turi vos 5 taškus ir yra paskutinė.

Lėverkuzeno „Bayer“ net 4:0 sutriuškino „Bochum“ komandą.

Vokietijos čempionato lyderių gretose Patrickas Shickas dar iki pertraukos pasižymėjo „hat-tricku“ – čekas įvarčius mušė 30-ąją, 32-ąją ir 45+1 min.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo Victoras Boniface'as, mušęs 69-ąją minutę.

„Bayer“ su 42 taškais lieka pirmoje vietoje „Bundeslygoje“, „Bayern“ futbolininkai, nugalėję „Wolfsburg 2:1, atsilieka keturiais.

PSG Prancūzijos lygos mače 3:1 įveikė „Metz“ ekipą.

Visi rungtynių įvarčiai krito po pertraukos. Vitinha ir Kylianas Mbappe 49-ąją ir 60-ąją minutėmis vedė į priekį paryžiečius, Matthieu Udolis švelnino skirtumą 72-ąją minutę, bet K.Mbappe sudėliojo taškus ant „i“ 83-ąją minutę.

Su 40-čia taškų PSG futbolininkai yra Prancūzijos čempionato lyderiai.