Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Europos lyga: Anglijos klubų sėkmingas startas ir netikėta „Napoli“ nesėkmė

Ketvirtadienį startavo ir UEFA Europos lygos kovos. Pirmoji rungtynių diena pateikė ir ne visai lauktų rezultatų – nors Anglijos klubai startavo pergalingai, netikėtai krito Italijos čempionato vieni lyderių.
„Napoli“ – „AZ Alkmaar“
„Napoli“ – „AZ Alkmaar“ / „Scanpix“ nuotr.

Londono „Arsenal“ nelengvai 2:1 išvykoje palaužė Vienos „Rapid“.

Austrai buvo išsiveržę į priekį po 51-ąją minutę Taxiarchiso Fountaso pelnyto įvarčio, tačiau Davido Luizo ir Pierre'o-Emericko Aubameyango du tikslūs smūgiai per keturias minutes (70 ir 74 min.) atnešė pergalę Londono ekipai.

„Leicester City“ kur kas užtikrinčiau 3:0 susitvarkė su „Zorya“.

Įvarčius „lapėms“ pelnė Jamesas Maddisonas (29 min.), Harvey Barnesas (45 min.) ir Kelechi Ihenacho (67 min.).

Londono „Tottenham Hotspur“ taip pat 3:0 nugalėjo Linco LASK.

Jose Mourinho ekipoje pasižymėjo Lucasas Moura (18 min.) ir Heung-Min Sonas (84 min.), o Andresas Andrade 27-ąją minutę įsimušė į savo vartus.

O štai italams sekėsi skirtingai.

„AC Milan“ išvykoje 3:1 nugalėjo Glazgo „Celtic“. Milano ekipą į priekį išvedė Rade Kruničius (14 min.) ir Brahimas Diazas (42 min.), tuomet skirtumą sušvelnino Mohamedas Elyounoussi (76 min.), bet pergalę italams įtvirtino jau per pridėtą laiką pasižymėjęs Jensas Petteris Hauge.

„Nepoli“ netikėtai namuose 0:1 krito prieš „AZ Alkmaar“.

Pergalingu tapusį įvartį svečiams pelnė Dani de Witas, kamuolį į tinklą pasiuntęs 57-ąją minutę.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?