Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Europos lyga: „Inter“ ir „Man Utd“ žengė į ketvirtfinalį

UEFA Europos lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio mačai, po kurių vietas varžybų kitame etape užsitikrino Milano „Inter“ ir „Manchester United“.

Gelzenkirchene vykusiame mače Italijos vicečempionai „Inter“ po labai atkaklios kovos 2:0 palaužė Madrido „Getafe“ .

33-ąją minutę Romelu Lukaku paleido vinį į ispanų vartus, nors rungtynių pradžioje iniciatyva priklausė varžovams.

76-ąją minutę „Getafe“ turėjo puikią progą rezultatą išlyginti, nes už Diego Godino žaidimą ranka baudos aikštelėje po VAR peržiūros buvo skirtas baudinys.

Visgi Jorrge Molina mušė šalia virpsto ir rezultatas nepakito.

83-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Christianas Eriksenas persvarą įtvirtino ir padėjo tašką.

Tuo tarpu kitoje poroje vyko atsakomasis mačas. „Manchester United“ savo aikštėje 2:1 įveikė Linco LASK, o pirmą mačą dar prieš pandemiją buvo laimėję net 5:0.

Austrai po 55-ąją minutę Philippo Wiesingerio įmušto įvarčio pirmavo, bet jau po dviejų minučių Jesse Lingardas atstatė pusiausvyrą, o 88-ąją Anthony Martialis išplėšė pergalę.

Ketvirtfinalyje „raudonieji velniai“ susitiks su „Copenhagen“, o „Inter“ varžovu bus Glazgo „Rangers“ arba Leverkuzeno „Bayer“. Pirmą šių komandų mačą 3:1 laimėjo vokiečiai.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?