Europos lyga: „Man Utd“ triumfas ir J.Mourinho vyrų krachas Zagrebe

Ketvirtadienio vakarą UEFA Europos lygoje paaiškėjo ketvirtfinalio dalyviai. Daugiausiai dėmesio sulaukusioje poroje „Manchester United“ namuose 1:0 pranoko „Milan“ ir žengė tarp aštuonių stipriausių turnyro ekipų.

Prieš savaitę Milane šių komandų akistata buvo pasibaigusi taikiai 1:1.

Ketvirtadienį šeimininkų pergalę lėmė 49-ąją minutę įmuštas Paulio Pogba įvartis. Įdomu tai, kad prancūzas į aikštę žengė tik nuo antrojo kėlinio pradžios.

Didžiausia sensacija užfiksuota Zagrebe, kur vietos „Dinamo“ iš turnyro išspyrė Londono „Tottenham Hotspur“ su garsiuoju Jose Mourinho.

Anglijos klubas prieš savaitę namuose buvo laimėjęs užtikrintu rezultatu 2:0, tačiau atvykęs į Kroatiją krito po pratęsimo 0:3.

Vakaro žvaigžde tapo visus tris įvarčius įmušęs Mislavas Orsičius.

Į kitą etapą žengė Londono „Arsenal“. „Kanonieriai“ namuose 0:1 pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ ekipai, bet prieš savaitę svečiuose buvo nugalėję 3:1.